Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur New Mexico

New Mexico satılık emlak

New Mexico kısa bir mesafe ile güneye Meksika ile sınır komşusudur; doğuda Teksas ve Oklahoma; batıda Arizona ile sınırlıdır.

New Mexico, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneybatısındaki bir eyalettir. Colorado yakınlarında. Chihuahua çölünü ve Sangre de Cristo Dağları'nı içerir. 1610'da kurulan başkent Santa Fe, lüks kaplıcaları ve İspanyol sömürge mimarisi ile ünlüdür. Şehir aynı zamanda, sanatçının ikonik resimlerini koruyan Georgia O'Keeffe Müzesi ve açık hava Santa Fe Opera'sının canlı bir sanat dünyasının merkezidir ve bu nedenle mülk aramaya uygun bir yer olabilir. Meksika'da satışa.

"Büyülü Topraklar" olarak bilinen New Mexico eyaleti, ABD'ye eklenen 47. eyaletti. Büyüklük bakımından en büyük 5. devlettir, ancak buna rağmen nüfus ülkede yalnızca 36'dır. Üç Amerikan Kızılderili rezervasyonu ve 19 pueblos var.
Ekonomi büyük ölçüde ABD ordusuna bağlı. Birkaç Ordu ve Hava Kuvvetleri üsleri ve test ve manevra alanları ve test alanları gibi diğer tesisler vardır. New Mexico ayrıca çok sayıda teknolojik laboratuvara ev sahipliği yapmaktadır.
Birliğe 1912 yılında 47. devlet olarak giren New Mexico, şimdi ABD öncesi ülkelerinin çoğunu elinde tutuyor. hemen hemen her devletin kültürel mirası. Bu sağlam İspanyol mirası sayesinde, Enchantment Land'in nüfusu, ülkenin en yüksek yüzdesi olan% 46'dan daha fazla olan ve% 9'u ABD'deki üçüncü en yüksek orana sahip olan Yerli Amerikalı olarak tanımlanan% 46'dan fazla İspanyol. Yeni Meksikalıların% 36'sı evde sadece İngilizce’ye özgü olan ve İngilizce’den başka bir dili konuşuyor; bu eyalet Kaliforniya, Havai ve Teksas’la birlikte dört azınlık devletinden biri.

Amerika’nın diğer ülkelerle olan farklılıklarından dolayı, New Mexico’nun ABD’nin bir parçası olduğuna inanmıyorum.

New Mexico'da satılık bir mülk arıyorsanız, Santa Fe'yi ve her yıl milyonlarca turisti galerilerine, müzelerine ve sömürge meydanlarına çeken büyüleyici Taos kasabasını görebilirsiniz. Ayrıca Taos Kayak Vadisi'nin ana kayak destinasyonu dahil dokuz eyalet kayak merkezi için de geliyorlar. Ziyaretçilerin bir diğer favorisi ise mavi mısır, piñon cevizleri, sopapiller, adovada eti ve her şeyden önce yeşil biber içeren eyaletin eşsiz Meksika mutfağı.

Geniş New Mexico çölleri ve düşük nüfus yoğunluğu, eyaleti Los Alamos Ulusal Laboratuvarı da dahil olmak üzere nükleer silah araştırma tesisleri için uygun hale getiriyor. Daha sonra, başka bir savunma teknolojisi araştırma tesisi olan New Mexico Sandia Ulusal Laboratuvarı ve ülkedeki nükleer atıkların elden çıkarılması için tek yer olan atıkların izolasyonu için pilot tesis New Mexico'da açıldı.

Daha da fazlası, Los Alamos Ulusal Laboratuarı'nda çalışan geniş bilim adamları ve araştırma doktorları konsantrasyonuyla Los Alamos'tur.

Santa Fe emlak piyasası New Mexico'daki en pahalılar arasında yer almakla birlikte, Santa Fe değerleri Amerika'daki en pahalılar arasında olmasa da New Mexico'daki satılık emlaklarınız için çok ilginç bir yer olabilir.

Tek aileli evler, Santa Fe'deki en yaygın konaklama tipidir ve şehrin konut birimlerinin% 57,16'sını oluşturmaktadır.

New Mexico'ya kıyasla, en son yıllık Santa Fe değerlendirme oranı, New Mexico'daki diğer şehir ve şehirlerin% 90'ından fazladır.

Akılda tutulması gereken çok önemli bir şey, bunların şehir için ortalama takdir oranları olmasıdır. Santa Fe içindeki münferit mahalleler, bazen büyük bir anlaşma için, yatırım potansiyellerinde farklılık gösterir.

Albuquerque'deki emlak piyasası oldukça iyi gidiyor ve New Mexico'da satılık emlaklar için ilginç. Aslında, rakamlar önceki yıllardan daha iyi görünüyor. Şu anda Albuquerque'de yaklaşık 2.900 ev piyasada. Geçen yıl bu zaman, 3.600 vardı.

New Mexico'da satılık mülklere olan talep artıyor olsa bile, bunları inşa etmek için güven azalmaktadır.

Çoğunlukla bunun nedeni, stokların envanterinin eksikliği, iş gücü eksikliği, meydana gelen kereste eksikliği ve tabii ki faiz oranları da bunu etkiliyor.

New Mexico'da satılık bir mülk almaya karar vermeden önce birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir.

  •  
    New Mexico'ya taşınmak. New Mexico’da yaşayın ve yaşayın

      Amerika kıtasının en güzel uluslarını analiz etmeye devam ederek, türünün eşsiz bir ülkesinden söz edemeyiz. Bilindiği gibi, Amerika birçok etnik grubu ağırlayan bir devlettir, bu yüzden kendi boyutunu bulamamak imkansızdır. Bugün, fırsatlarla dolu bir Devleti analiz etmeye karar verdik, ancak ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 16994

Satilik 3 Yatak Odası, New Mexico, Santa Fe, Santa fe, via de

11,566,236.87TRY
Satilik
3 Yatak Odası

334 m²
satılık mükemmel daire
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB